Najväčšie záhady na svete!!!

Vítajte na mojej stránke o záhadach!!!

Vítaj

Dik,že si nás navštívil

Vyvolávanie duchov

Vyvolávanie duchov je veľmi nebezpečné!!!Zapamätaj si,vždy treba ducha aj odvolať.

 

Daju sa vyvolavat 1. duchovia

                                2. demoni

Vyvolavanie demonov je velmi nebezpecne, mozu vas fyzicky aj psychicky zruinovat. Preto tu napisem vyvolavanie duchov. Je vela sposobov vyvolavania, napisem tu len 2.

) Nejprve si vytvoříme úplně kompletní abecedu i s háčky. Poté k tomu ještě přidáme: ano, ne, nevím, číslice od jedné do deseti. Připravíme si skleničku z čirého skla a ne moc velkou. Nyní abecedu rozdáme dokolečka na hladký povrch, po kterém by sklenička lehce jezdila. Jeden z vás uchopí skleničku a řekne: „Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno), prosím přijď mezi nás“ a foukne do skleničky a položí ji doprostřed kruhu abecedy otočenou tak, aby byl otvor skleničky na desce. Jakmile toto dořeknete musíte všichni, kdo vyvolávají položit lehce ukazováček na skleničku. Po chvilce se zeptáte jestli je duch přítomen a on by měl najet na „ano“ poté se můžete ptát na jakékoli otázky. A nezapomeňte mu vždy poděkovat. Když ducha chcete odvolat, tak řeknete „odvolávám“ a pustíte prsty za skleničky a skleničku otočíte.


b) Sedneme si do kruhu a chytneme se za ruce. Zavřeme oči. Opakujeme 3x „Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno) prosíme tě přijď mezi nás“ pak se ho zeptáme: jestli jsi zde přítomen, udělej znamení, kterého by jsme se nebáli. Potom se ptáme na otázky, ale tak , aby se na otázky dalo odpovídat ano a ne. Ukázka: Budu někdy bohatá? Jestli ano, tak uděl znamení.

 
Strach si podmaňuje myseľ